1993. aasta sügisel asutas filmiprodutsent Ilmar Taska Eesti esimese erakapitalil põhineva telekanali Kanal 2. 2006. aastal sai Kanal 2 Eesti vaadatuim telekanal ja seda on ta tänaseni.

Kanal 11 alustas 2008. aasta märtsis ja on sellest ajast naiste vaieldamatu lemmik nišikanal. Kaasaegse naise jaoks on Kanal 11 meeldiv kaaslane ja abiline ning heatahtlik meelelahutaja – see on taganud kanalile ka lojaalse vaatajaskonna läbi aastate.

Kanal 12 alustas 2011. aasta juunis ning on selle ajaga saavutanud kindla positsiooni ja mitte ainult meesvaatajate südameis.

Muusikakanal MyHits alustas tegevist 2017. aasta jaanuaris ning moodustab samanimelise raadiokanaliga mõnusa terviku - kes tahab, see kuulab, kes tahab see vaatab ja kuulab.

Kanal 2 mitmekülgne programm on järelvaadatav aadressil www.veebitv.ee. Populaarsed on VeebiTV-s nii välismaiseid kui ka kodumaised saated, mida kasutaja saab vaadata ka mobiilis ja tahvelarvutis. VeebiTV võimaldab mitmeid saateid ja sarju vaadata ka otse, kui selleks on olemas näitamisõigused.