Iseteadlik, rahutu, provotseeriv, häbitu ja kompromissitu ajakiri 30+ on punkar Eesti meediaväljal. Huultel mänglemas naeratus ja silmis säde, vaatab see ringi ja luusib kohtades, kuhu teised astuda ei söanda, tehes tegusid, milleks teistel meelekindlust ja munasid pole. Nii pelgalt lusti pärast kui ka uudishimust.

Nutitelefonis ja tahvelarvutis ilmuv, innovaatilise kujunduse ning paljulubava tehnilise platvormi poolest, mis võimaldab edastada teksti kõrval lisaks fotodele ka heli ja videopilti, torkab 30+ kahtlemata silma. 

Andes elukutseliste ajakirjanike kõrval sõna, vabad käed, pintsli, kaamera ja mikrofoni skandaalsematele kolumnistidele ja mõtlejatele, muusikutele, luuletajatele, kirjanikele ning teistele oma ala spetsialistidele, tahab 30+ lugejaidki ärgitada nägema maailma senisest avaramalt ja ehk harjumuspärasest veidike teise nurga alt.  

Jah, ajakiri 30+ on sisult ja vormilt kirev ja eklektiline. Aga selline, lugematutest eri värvi, suuruse ja kujuga tahkudest koosnev on ka elu ise. Ja seda võiks olla ka vanusesse 30+ jõudnud inimese mõttemaailm ja tundeelu.  

Kaksteist korda aastas ilmuv, Apple ja Android platvormi jaoks kohandatud, tasuta ajakiri kogub lugejaid igapäevaselt ning on jõudnud enam kui 5000 nutiseadmesse.

www.30pluss.ee