Pärnu Postimees
on Pärnu maakonna suurima lugejate arvuga ajaleht, mille esiknumber ilmus 5. juunil 1857. aastal. Sellest ajast toob Pärnu Postimees lugejateni uudiseid, huvitavaid inimesi ja kohti ning põnevaid sündmusi kogu Pärnumaalt ning hoiab kursis laias maailmas toimuvaga. Lisaks pakub leht lugejatele ka praktilisi nõuandeid ja vajalikke kuulutusi. Pärnu Postimees ilmub viis korda nädalas teisipäevast laupäevani mahus 12-24 lehekülge. Väljaande tiraaž on ligikaudu 12 000.
  • Pärnu This Week on Pärnu väliskülalistele mõeldud soome-, inglis- ja venekeelne tasuta turismiteatmik, mis sisaldab turistile vajalikku infot, nt Pärnu linna ja maakonna kaardid, ostu- ja söögikohtade kaart, suvesündmuste kalendrit jpm. Väljaanne on mugavas ja käepärases A5 formaadis ning trükitud kriitpaberile. Seega saab olla kindel, et kui suvekülaline oma hotellist või külastuskeskusest Pärnu This Weeki saab, on see talle mugav ja käepärane kasutada. Teatmik on 68-lehekülge, trükiarv on 30 000.


  • Alates 1999. aastast hakkas Pärnu Postimees välja andma tasuta nädalalehte Pärnu Börs, mis aastast 2009 ilmub kuulutustelehena kolmapäevase Pärnu Postimehe vahel.