Eesti Meedia kontserni kuulub viis raadiojaama, mis on edastanud tasakaalustatud ja erinevaid sihtrühmi paeluvaid raadioprogramme juba 25 aastat. Raadiotest kolm on suunatud eesti keelsele ja kaks vene keelsele kuulajale.

Raadio Kuku on esimene täielikult erakapitalil baseeruv raadiojaam Eestis ning tähistas 2017. aasta 01. märtsil oma 25. juubelit. "Raadio mõtlevale inimesele" on täna Euroopas üks vähestest eraõiguslikest raadiojaamadest, mille fookuseks on uudised, jutu- ja probleemsaated ning üksikud, kuid seda hoolikamalt valitud, muusikapalad.    

Raadio Elmar on unikaalne nähtus nii Eesti, kui kogu maailma meediamaastikul, olles ainuke raadiojaam, mille eetris kõlavad vaid Eesti artistide poolt esitatud laulud ning valdav osa neist ka eesti keeles. Raadio Elmar on oma tegutsemisaja jooksul kindlalt võitnud kuulajate südamed ning tõusnud  üheks populaarseimaks raadiojaamaks eestlaste seas. Eestimaal kuulab raadiot Elmar ligi kolmandik eestlastest. Õhus on Eestit!

Raadio MyHits on Eesti Meedia raadiopere kõige noorem liige ja suunatud ka just nooremale publikule, kelle jaoks on oluline, et nende lemmikraadio on kättesaadav kõiki kaasaegseid kanaleid kasutades ning kelle jaoks muusika on lahutamatu osa igapäevast. Positiivse hommikuprogrammi, maailmatasemel eetriproduktsiooni, spetsiaalselt toodetud uudiste ning huvitavate erisaadetega pakub MyHits uut kvaliteeti Eesti noorele. MyHits ei ole ainult raadio, MyHits on elustiil - #1 hit music station in Estonia!

Üle 350 000 kuulajaga nädalas on Eesti Meedia raadiod eestlaste seas kuulatavamaid raadioid. Eesti Meedia raadiojaamu kuulab Kantar Emori andmetel nädalas 50% eestimaalastest vanuses 12-74 eluaastat ehk iga teine.