SIA Leta

LETA on rahvuslik teabeagentuur, mis pakub usaldusväärset ja mitmekülgset sisu ning vajaduspõhiseid rätsepteenuseid professionaalsele infotarbijale.

Aastal 1919 asutatud LETA on uhke enda unikaalse ajaloo ning pideva arengu üle, mis  on võimaldanud ettevõttel saada juhtivaks infopakkujaks Lätis.

Iga päev edastavad LETA professionaalid värskeimaid ja kõige olulisemaid uudiseid teksti, foto, video ja graafikute formaadis, valmistavad ette analüütilisi äriuuringuid ning pakuvad ulatuslikke andmebaase.

LETA Meediamonitooring on Läti esimene ja suurim meediamonitooringu ja sisuanalüüsi pakkuja. Pakume enda klientidele laia valikut mitmekülgseid teenuseid suure hulga meediaväljaannete baasil – üleriigilised ja kohalikud ajalehed, ajakirjad, internetimeedia, raadio ja televisioon, sotsiaalvõrgustikud ja muu sotsiaalmeedia.

Meie kogenud meeskond, kuhu kuulub 200 toimetajat, reporterit, kohalikku korrespondenti, tõlkijat, fotograafi, videotoimetajat ja analüütikut, töötab igapäevaselt selle nimel, et valida hiiglaslikust infovoost välja just igale kliendile vajalik teave, mis muudab klientide igapäevase tegevuse lihtsamaks ja võimaldab neil teha parimaid võimalikke otsuseid.

Lähtudes klientide vajadustest ja soovidest pakume ka suurt hulka eriteenuseid nagu videote tootmine, pressiteadete levitamine, äridokumentide tõlkimine ja palju muud.

Teabeagentuur LETA koduleht. 

  • Nozare.lv

    Ettevõtjad hindavad kõrgelt LETA majandusuudiste portaali Nozare.lv, mis on usaldusväärne töövahend inimesele, kes vajab uusimat infot otsuste, hangete ja tendentside kohta huvipakkuvas ärisektoris.