SIA TVNet

TVNET on Läti üks juhtivaid uudisteportaale.

TVNET käivitus 2000. aasta septembris ning edastab nii kohalikke kui maailma poliitika-, majandus- ja ühiskonnauudiseid ning teavet uute tehnoloogiate ja meelelahutuse kohta ning võimaldab ka arutelu. Koostöös telekanaliga LNT (Läti Sõltumatu Televisioon) ja Läti riigitelevisiooniga käivitas portaal ka reaalajas uudistesaated ning videoarhiivi.

TVNET edastab teavet nii läti kui vene keeles. Keskmiselt külastab veebilehte igal tööpäeval enam kui 300 000 tegelikku kasutajat.

Aastal 2015 alustas TVNET veebitelevisiooni projektiga, mis 2016. aasta jaanuaris oli Läti kõige populaarsem interneti-telekanal.

Rohkem infot ettevõtte kodulehel.


  • Spoki.lv

    Spoki on meelelahutusportaal, mida kasutavad peamiselt noored ja teismelised. Seda külastab kuus enam kui 300 000 inimest. Spoki.lv on Baltikumi ainus veebisait, kus kasutajad saavad lehel ise sisu luua.

  • Receptes.lv - Receptes on Läti suurim ja vanim retseptileht, kus kõik tiirleb toidu ja selle valmistamise ümber.
  • Latauto.lv - Latauto on  lehekülg, kus eraisikud saavad riputada enda sõidukite müügikuulutusi ning autode jaemüüjad end turundada. Alates 2016. aastast on Latauto osa Läti meediagrupist TVNET.
  • Egoiste.lv - Egoiste on lehekülg naistele. Portaal kirjutab moest, elustiilist, tervisest, suhetest ning uusimatest trendidest popkultuuris.
  • Sejas.lv - Sejas  on meelelahutusuudiste portaal, mis kajastab kohalike ja ülemaailmsete kuuluste tegemisi ning pidusid, kultuurisündmusi ja popkultuuri elustiili.
  • Financenet.lv - Financenet on veebiportaal, mis kajastab äri-, majandus- ja rahandusuudiseid.