Inimesed

Sven Nuutmann

juhatuse esimees
sven.nuutmann@eestimeedia.ee

Rivo Põldoja

COO, juhatuse liige
rivo.poldoja@eestimeedia.ee

Kristel Volver

finantsdirektor, juhatuse liige
kristel.volver@eestimeedia.ee

Andrus Raudsalu

tehnoloogiadirektor, juhatuse liige
andrus.raudsalu@eestimeedia.ee

Nele Laev

meediadivisjoni direktor, juhatuse liige
nele.laev@eestimeedia.ee

Ave Kala

personalidirektor
ave.kala@eestimeedia.ee

Heili Klandorf

turundusdirektor
heili.klandorf@eestimeedia.ee

Kerttu Metsar

digimeedia arendusdirektor
kerttu.metsar@eestimeedia.ee

Age Vanajuur

levi- ja klienditeenindusdirektor
age.vanajuur@eestimeedia.ee

Raido Soom

müügidirektor
raido.soom@eestimeedia.ee

Marko Kaljuveer

peaprodutsent, sporditoimetuse juht
marko.kaljuveer@eestimeedia.ee

Erki Aamer

riskijuht
erki.aamer@eestimeedia.ee