Eesti Meedia sõlmis koostöölepingu Team Sildaru ja Eesti Suusaliiduga

16. mai 2017

Freestyle-suusataja Henry Sildaru, Eesti Meedia tegevjuht Sven Nuutmann ja Eesti Suusaliidu president Andreas Laane allkirjastasid lepingu, mille alusel alustasid Eesti Suusaliit ning Eesti Meedia uut pikaajalist koostööd.


“Meile meeldib Team Sildaru pühendumus ja see, kui kirglikult nad oma tegemistesse suhtuvad. Kelly nooruslik energia aitab edasi viia kogu Eesti talisporti ja see on ka põhjus, miks alustasime koostööd Eesti Suusaliiduga,” kommenteeris Eesti Meedia juhatuse esimees Sven Nuutmann. “Me oleme kindlad, et Eesti suusatamine on tõusuteel. Meil on hea võimalus toetada tänaseid noori ja aidata kaasa nende sportlaskarjääri arengule,” lisas Nuutmann.

Suusaliidu presidendi Andreas Laane sõnul on hea tõdeda, et noori hakkamist täis sportlasi on üha enam peale kasvamas, seda näitab erinevate alade noortesarjades osalejate arv. “Tänu Kelly Sildarule on Eestis üha populaarsust kogumas lumelaua- ja freestyle-suusatamine ning ära ei saa unustada ka murdmaasuusatamist,” lisas Laane.

Lepingu raames omandas Eesti Meedia, kuhu kuuluvad Kanal 2, Kanal 12, Postimees, Kuku raadio ja teised väljaanded, Otepääl toimuvate murdmaasuusatamise ja kahevõistluse MK-etappide ülekandeõigused kuni aastani 2021.

Järgnev hooaeg kujuneb Eesti suusaspordi jaoks väga oluliseks, sest peetakse järjekorras 23. taliolümpiamängud, mis toimuvad Lõuna-Koreas Pyeongchangis 9.–25. veebruaril ning mida saab iga Eesti elanik jälgida just Eesti Meedia kanalite vahendusel.

Allikas: Eesti Suusaliit